Cel; coaching. Rekrutuje szkoła trenerów.

Coaching to ciekawa propozycja zawodowa dla tych, którzy czują się dobrze w pracy z osobami indywidualnymi i z grupą, lubią uczyć i przekazywać wiedzę, znają dobrze zagadnienia psychologii. Jeśli chcesz się tym zając, dobrym początkiem będzie szkoła trenerów. Warszawa rozpoczęła właśnie rekrutację w www.wszechnica.uj.pl jednej z najlepszych szkół, które kształcą w kierunku coachingu.

 

Szkoła trenerów, Warszawa.

Niezależnie jednak od tego, jaki dokładnie coaching cię interesuje, ważna jest jakość, jaką prezentuje szkoła trenerów. Warszawa ma najlepsze tog rodzaju kursy dla coachów. Polecamy przede wszystkim program, który stawia na indywidualny rozwój w oparciu o profil kompetencji trenerskich opracowywany dla każdego uczestnika szkolenia. Na co jeszcze możesz liczyć w szkole trenerów? Na przykład na skuteczną naukę ewaluacji procesu coachingowego u swojego klienta, na naukę różnych form komunikacji dopasowanych do stylu odbiorcy oraz na techniki pracy w procesach grupowych i znajomość ich specyficznej dynamiki, jakże różnej od dynamiki indywidualnego coachingu.

 

To, co oferuje szkoła trenerów to także nauka precyzyjnego formułowania celów szkoleniowych w oparciu o pogłębiony wywiad z klientem i w odpowiedzi na jego potrzeby zwerbalizowane oraz nie, które należy u pomóc zwerbalizować. Istotnym elementem szkolenia jest nacisk kładziony na etykę w praktyce trenerskiej – to bardzo istotne, bo coaching nie ma u nas dobrej prasy i trzeba naprawdę z duża dbałością odnosić się do zagadnień etycznych, by wzbudzić zaufanie swojego klienta, a jest ono fundamentem skuteczności procesu rozwoju kierowanego przez coacha.