Czarter jachtów dobrym wyborem dla osób uwielbiających wodę.

 

Chorwacja oferuje ponad 13 tysięcy miejsc do cumowania na wodzie. Wszystkie mariny i większość portów oferuje dostęp do wody, prądu i zaplecza sanitarnego, a Chorwaci bardzo się starają i cały czas pracują nad poprawą komfortu i jakością oferowanych usług. Dlatego wspaniałym pomysłem będzie http://slonecznerejsy.pl , który wie czym są najlepsze czartery jachtów. Doskonałe jedzenie i bogata ofertą rozrywkowa to właśnie Chorwacja. To wszystko wzbogacają przepiękna architektura nadmorska, stare miasteczka ora wioski rybackie i zapierające dech w piersiach widoki. Te zalety sprawiają, że Chorwacja przyciąga nie tylko żeglarzy, ale miliony osób chcących odpocząć i cieszyć się urlopem, którzy powinni dowiedzieć się gdzie są czartery jachtów.

 

Czartery jachtów w Chorwacji są bardzo dobrą sprawą gdy mamy ochotę na rejs.

 

Ile się płaci za jacht?

  • koszt rzędu 50-100 tys. zł,
  • używane można kupić już od 20-25 tysięcy, dobrze że są czartery.
  • Przykładowo nowy Corveette 650 dla sześciu osób, o długości 6,5 metra, przystosowany do szybkiego i wygodnego żeglowania po jeziorach, z obszernym kokpitem, kabiną WC, prysznicem i aneksem kuchennym to koszt 45 tys. zł.
  • Natomiast za używany sześciometrowy Sasanka 620 z 1998 roku z kuchenką gazową, rozkładanym stołem, czterema kojami do spania zapłacimy 24,5 tys. zł

 

Czartery w Chorwacji są bardzo dobrą sprawą gdy mamy ochotę na rejs.