Gdzie spędzić weekend w Zakopanem?

Każdy turysta zastanawia się wybierając się na weekend czy powinien się zdecydować na tradycyjny hotel, hipsterski hostel, sportowe schronisko czy może rodzinne apartamenty. Zakopane? Centrum Tatr oferuje wiele noclegów o wysokim standardzie.

 

Zakopane ma swoje uroki i zapewne niezależnie od miejsca noclegu pobyt tam będzie niezapomniany. Na http://www.mountain-apartments.com.pl najlepiej wybrać apartamenty w centrum. Zakopane jest pełne miejsc noclegowych o różnym standardzie. Weekend w centrum Zakopanego spędzony w apartamentach, a weekend spędzony w tym samym miejscu w hotelu to dwa różne urlopy. Wynajęcie apartamentów pozwala na zachowanie intymności. Większość oferowanych apartamentów to mieszkania lub pokoje z niezależnym wejściem w centrum. Zakopane jest wystarczająco niewielkie, żeby właściciel czy recepcjonista przyjechał w kilka minut na miejsce.

Apartamenty w centrum Zakopanem w starym stylu.
Apartamenty w centrum Zakopanem w drewnianym stylu.

W przeciwieństwie do wielu hoteli czy kwater prywatnych, apartamenty zawsze mają oddzielną, niezależną łazienkę dostępną tylko dla danego pokoju i aneks kuchenny, w którym można przygotować posiłek. Co istotne dla wyboru zwłaszcza dla osób, które mają specyficzną dietę lub dzieci.

Oprócz tego apartamenty w Zakopanem są zwykle sporo tańsze niż hotele. W hotelach klienci płacą za markę oraz dodatkowe usługi w pakiecie, które nie wszystkim są potrzebne. Dodatkowe atrakcje jak SPA czy basen wliczone są w cenę pokoju. Wynajęcie apartamentów pozwoli uniknąć dodatkowych opłat. Dla zmotoryzowanych ważnym aspektem jest miejsce parkingowe. Większość apartamentów w Zakopanem oferuje taką usługę bez dodatkowych opłat.