Gdzie w Poznaniu dostać dobre piwa rzemieślnicze?

Z łatwością można zaobserwować to, że z roku na rok rośnie liczba osób zainteresowanych różnego rodzaju piwami rzemieślniczymi. www.trzechkumpli.pl/ oraz inne małe browary, które warzą piwa według tradycyjnych receptur mają coraz więcej, bardzo zadowolonych klientów, którzy szukają coraz to nowszych i bardziej atrakcyjnych smaków.

Piwa rzemieślnicze warzone są naturalnymi metodami, dlatego w mniejszej ilości i znacznie wolniej niż te komercyjne. Sprzedawane są tylko w ograniczonej liczbie miejsc, którymi jednak bywają i puby, i sklepy, i czasem także kawiarni. Równie niektóre hurtownie w dużych miastach zaopatrują się w piwa rzemieślnicze.

W dużych miastach takich jak Poznań można znaleźć wszelakie piwa rzemieślnicze w niektórych pubach i barach. Zwiedzanie takich miejsc i próbowanie nowych smaków może być dobrym sposobem na spędzenie wolnego wieczór ze znajomymi i przyjaciółmi. Być może niektórzy w ten sposób zupełnie przekonają się do odejścia od komercyjnych, płytkich smaków piw i już zawsze będą wybierać te o wiele mniej znane.

Rodzaje miejsc

Miejsca posiadające ofertę piw rzemieślniczych

Puby

Napiwek Pub, Fermentownia, Fermentum, Ministerstwo Browaru, Dom Piwa, Chmielnik

Sklepy

Chmieloteka, Duży Ben, Piwna Strefa

Hurtownie

Centrala Piwna

Jak zatem widać, w Poznaniu można nie tylko udać się ze znajomymi na piwo do pubu. Można również zaopatrzyć swój sklep w nowe, mało znane marki, dzięki czemu nasza oferta stanie się o wiele bardziej atrakcyjna dla koneserów piwa.

Piwa rzemieślnicze warzone są naturalnymi metodami, dlatego w mniejszej ilości.
Piwa rzemieślnicze warzone są naturalnymi metodami.