Gdzie znajdują się apartamenty w Kościelisku?

 

Zakopane jest jedną z popularniejszych miejscowości turystycznych w Polsce. Bez problemu można znaleźć tam świetny apartament. Kościelisko jest jednak położone stosunkowo niedaleko Zakopanego. Swoje apartamenty w Kościelisku oferuje tam http://mountain-apartments.com.pl/ , lider w tej branży. Co warto wiedzieć o Kościelisku zanim się tam wybierzesz? Tym tematem zajmiemy się w tym artykule.

 

Widok z apartamentu w Kościelisku na góry.
Widok z apartamentu w Kościelisku.

 

Dobry apartament – Kościelisko ma się czym chwalić!

Najważniejszym aspektem, który jest istotny gdy mówimy o Kościelisku jest położenie tej miejscowości. Wiele osób, które wybierają się do Zakopanego nawet o niej nie słyszały. Natomiast mając auto jest to bardzo ciekawa propozycja, z kilku powodów:

  1. Znajdziesz tam tańszy apartament. Kościelisko nie ma tak wysokich cen jak Zakopane, ponieważ nie wybiera się tam tyle turystów. Ponadto ciężej jest tam dojechać bez posiadania auta.
  2. Większa dostępność terminów. Co prawda znalezienie apartamentu na ostatnią chwilę i tak będzie sporym wyzwaniem, jednak mimo wszystko będzie łatwiejsze niż np. w Zakopanem.
  3. Mniej turystów niż np. w Zakopanym. Dzięki tym jak wrócisz do apartamentu w Kościelisku masz większy spokój.

 


Właśnie dlatego według mnie warto rozważyć apartament w tej miejscowości. Jeżeli ktoś ma samochód do dojechanie do Kościeliska nie jest dla niego dużym wyzwaniem i podróżowanie stąd po górach. A apartament w Kościelisku to świetna alternatywa dla noclegów w Zakopanem. Zwłaszcza, że czasem apartament tutaj jest tańszy niż niektóre pokoje w Zakopanem.

 

 

 

 

 

 

 
Być może jest tu mniej restauracji i wybór noclegów jest mniejszy, jednak mimo to uważam, że jest to propozycja warta rozważenia.