Jak natrafiłam na wyjątkowy apartament

 

Zakopane to miasto, w którym znajduje się http://mountain-apartments.com.pl , a pomimo faktu, że to moje ukochane miejsce, nie wiedziałam, że można wynająć w nim tak piękne i przestronne apartamenty – Zakopane. Dotychczas zatrzymywałam się raczej w prywatnych kwaterach, jednak gdy tylko dowiedziałam się o wspomnianym obiekcie, postanowiłam zaryzykować i zarezerwować tam apartament.

 


Zakopane – właśnie w nim chciałam przeżyć wyjątkowy wieczór, jakim miał być mój wieczór panieński. Prywatna kwatera ani pokój hotelowy na pewno nie byłyby do tego odpowiednie. Nie planowałam wprawdzie hucznej imprezy, ale zależało mi, by trochę potańczyć w towarzystwie przyjaciółek, które miały stać się niebawem moimi druhnami. Oczywiste jest, że do hulanek na parkiecie niezbędne jest dysponowanie odpowiednią przestrzenią – kilka metrów kwadratowych na pewno nie wystarczy. Z tego właśnie powodu ostatecznie zdecydowałam się na apartament. W Zakopanem znajduje się ich wiele, jednak ten, który wybrałam, okazał się absolutnie wyjątkowy.

 

 

W trakcie imprezy mogłyśmy w nim nie tylko tańczyć, ale również samodzielnie przygotowywać sobie przekąski. Widok z balkonu, na którym spędziłyśmy dużo czasu popijając szampana, był powalający! Długo będę wspominała tamtą noc spędzoną w boskim apartamencie w Zakopanem.