O NAS

 

Cześć! Witaj w naszym świecie!

Jesteśmy małżeństwem z pięcioletnim stażem, dwójką dzieciaków, psem i z tysiącami wspólnie przebytych kilometrów. Cała historia rozpoczęła się kilka lat temu na dworcu autobusowym w Madrycie. Dziewczynie z dużym plecakiem, właśnie uciekł ostatni autobus do Barcelony, a chłopak, któremu rozładował się telefon, podzielił się z nią kanapkami i karimatą. Od tego czasu dzielimy się nie tylko kanapkami i ładowarką do telefonu, ale mamy też wspólny dom i wracając z kolejnej wycieczki, już planujemy następną.

Podróże to nasza pasja, której poświęcamy każdą wolną chwilę. Nie potrafimy usiedzieć przez dłuższy czas w jednym miejscu, a nasz dom pełen jest pamiątek przywiezionych z różnych krańców świata i Polski. Tą pasją zarażamy również nasze dzieci, które od pierwszych tygodni życia podróżują z nami, a w każdy piątek rano pakują ulubioną maskotkę do plecaka, żeby zwiedzać świat.

Na naszym blogu znajdziesz konkretne odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Czerpiąc z naszego doświadczenia powiemy Ci, jak nie zostać oszukanym w trakcie podróży. Podpowiemy gdzie zjesz dobrze i lokalnie, a zwłaszcza zdrowo. Dowiesz się, w którym hotelu będziesz mógł przenocować ze swoim pupilem, oraz jakie hotele mają najbardziej przyjazną ofertę dla rodzin z dziećmi. Powiemy Ci jak przygotować się do wędrówki po górach z maluchami. Zdradzimy Ci też gdzie naprawdę warto pojechać i czego nie wolno przegapić.

Siadaj i rozgość się! A potem sam ruszaj w podróż.