Rejsy po morzu śródziemnym – wspomnienia uczestników

 

Rejsy po morzu śródziemnym cieszą się coraz większą popularnością. Polacy okazali się prawdziwymi miłośnikami morskich podróży. Poprosiliśmy organizatorów rejsów z firmy www.podrozeirejsy.pl , by zebrali wspomnienia uczestników swoich wycieczek po Morzu śródziemnym i powiedzieli nam, dlaczego tak polubili taką formę wypoczynku.

 

 

Krzysztof, 45 lat, przedsiębiorca. Rejsy po morzu śródziemnym odbyłem do tej pory dwa, ale na pewno na tym się nie skończy. Pierwszy, siedmiodniowy, podczas którego odwiedziliśmy między innymi Francję, Hiszpanię i Włochy tylko zaostrzył mój apetyt i rok później popłynąłem już na czternaście dni. Wówczas nasz rejs obejmował między innymi Izrael – to chyba mój ulubiony fragment basenu morza śródziemnego. Bardzo cenię możliwość spędzania czasu na komfortowo wyposażonym statku.

 

Piękne widoki, które możemy spotkać podczas rejsów po Morzu Śródziemnym - wakacje.
Piękne widoki, które możemy spotkać podczas rejsów po Morzu Śródziemnym.

 

Ewa i Jan, 33 lata, rodzice dwójki kilkulatków. Nigdy nie przypuszczaliśmy, że wakacje spędzone na statku mogą być tak udane. Wybraliśmy się w rejs po morzu śródziemnym dedykowany dla rodzin z dziećmi. Było cudownie, bo nasze pociechy nie tylko zobaczyły kawałek świata, ale też świetnie się bawiły dzięki atrakcjom organizowanym przez animatorów. Planujemy kolejny rejs po morzu śródziemnym – tym razem popłyniemy we dwoje. To ma być romantyczny rejs między innymi do Wenecji.