Restauracja w centrum Nowego Sącza – czy warto?

 

Jeżeli chodzi o znalezienie miejsca, gdzie można zjeść to często najłatwiej jest o to w centrach miast. Jednak czy dobrym pomysłem jest znajdująca się tam restauracja? Nowy Sącz co prawda nie jest przykładem dużego miasta, jednak i tak w centrum tej miejscowości jest więcej miejsc, w których można zjeść. Z drugiej strony w okolicach Nowego Sącza jest restauracja dostępna tutaj , która oferuje bardzo ciekawy klimat, a przy okazji można w niej dobrze zjeść. Jednak jak to wygląda z lokalami w centrach miast?

  1. Cena – z reguły tutaj znajdują się znacznie droższe lokale. To całkowicie normalne, choćby dlatego, że samo wynajmowanie tam lokalu jest znacznie droższe w centrach miast, co przekłada się na ceny.
  2. Kolejki – zwykle są one większe. Zwłaszcza jeżeli w centrum działa tania restauracja. Nowy Sącz na szczęście nie jest tak oblegany przez turystów jak np. Kraków, więc pod tym względem jest lepiej.
  3. Duży wybór – tutaj działa wiele lokali, dlatego z łatwością znaleźć restauracje w centrum Nowego Sącza.

 

Restauracja, Nowy Sącz, danie.
Restauracja, Nowy Sącz.

 
Restauracja w centrum według mnie nie jest najlepszym wyborem. Jednak jeżeli kogoś nie przeraża tłum, oraz wysokie ceny to centrum Nowego Sącza jest świetnym wyborem, w którym można zjeść dobrze. Osobiście wolę bardziej spokojne otoczenie, ponieważ ono pozwala mi cieszyć się tym co jem.